PARAFIALNE

VI Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia duszpasterskie – 05 maja 2024 r.

1.     Nabożeństwo majowe dziś o godz. 16.30 w tygodniu nabożeństwa  o 18.00. Zapraszam do udziału.

2.     Od poniedziałku do środy przypadają dni modlitw o urodzaje. W te dni odbędą się procesje błagalne zapraszam do licznego udziału i modlitwy. Procesje rozpoczną o godz. 17.30 później Msza św.  Pon – do krzyża  na ul. Szewską; wt. – do szkoły; śr. - ul. 1000-lecia. Proszę parafian o przygotowanie ołtarza do modlitwy. W czasie procesji nabożeństwo majowe.

3.     Od piątku nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha św.

4.     W środę Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

5.     W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6.     Kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania klas VI zapraszamy na spotkanie do kościoła w środę na godz. 18.00.

7.     W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie od 17.00.

8.     Następna niedziela to uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

9.     Uroczystość I Komunii św. w następną niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30, spowiedź przed I Komunią w sobotę o godz. 9.00.

10. Spotkanie LSO we wtorek po Mszy św. w kościele.

11. Godzinki w następną niedzielę poprowadzi róża św. Królowej Jadwigi.

12.  Serdecznie dziękuję  rodzinom, które dbały o porządek i czystość w naszym kościele  w zakończonym tygodniu oraz za złożoną ofiarę. W tym tygodniu o taki dyżur proszę rodziny z ul. Armii Krajowej.  Sprzątanie pierwsze w poniedziałek po Mszy św. (ok. 18.30)

Wszystkim życzę dobrego błogosławionego nowego tygodnia.