XIII Niedziela Zwykła
- Nabożeństwo do Serca Jezusowego dziś o godz. 16.30.
- Jutro Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Taca na Stolicę Apostolską.
- W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
- W tym tygodniu przypada I czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie od 17.00 po Mszy św. adoracja przez całą noc. I piątek Msze św. o 7.00 i 18.00, możliwość spowiedzi od 17.00 i I sobota rozpocznie się modlitwami o 17.15.
- Są zapisy na pielgrzymkę do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach w dniu 22 sierpnia
- Miesiąc lipiec poświęcony jest przenajdroższej Krwi Pana Jezusa.
- W sobotę przypada rocznica ingresu ks. bpa Krzysztofa Nitkiewicza do katedry sandomierskiej, pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.
- Godzinki w następną niedzielę poprowadzi róża MB Różańcowej.
Serdecznie dziękuję rodzinom , które dbały o porządek i czystość w naszym kościele w zakończonym tygodniu oraz za złożoną ofiarę. W tym tygodniu o taki dyżur proszę rodziny z ul. 3-go Maja
Wszystkim Wam drodzy parafianie życzę dobrego, błogosławionego nowego tygodnia.






