PARAFIALNE

Zesłanie Ducha Świętego - ogłoszenia duszpasterskie – 19 maja 2024 r.

1.     Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny. Nabożeństwo majowe dziś o godz. 16.30 w tygodniu nabożeństwa  o 18.00. Zapraszam do udziału. Dzisiaj zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.

2.     Jutro Święto Matki Kościoła. Msze św. w naszym Kościele o godz. 8.00 i 18.00.

3.     W następną niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, zakończenie okresu Komunii św. wielkanocnej.

4.     W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.     W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie od 17.00.

6.     W czwartek święto Jezusa Chrystusa  Najwyższego i Wiecznego Kapłana – dzień modlitwy o powołania kapłańskie.

7.     Ołtarze na Boże Ciało przygotowują rodzice dzieci pierwszokomunijnych.

8.     Spotkanie LSO we wtorek po Mszy św. w kościele.

9.     W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 17.00 zostaną przyjęci do LSO nowi ministranci.

10. W poniedziałek spotkanie dla osób wyjeżdżających na wakacje na Mazury z ks. Waldemarem w Domu Św. Józefa o godz. 19.00.

11. Godzinki w następną niedzielę poprowadzi róża św. Rity.

12. Serdecznie dziękuję  rodzinom, które dbały o porządek i czystość w naszym kościele  w zakończonym tygodniu oraz za złożoną ofiarę. W tym tygodniu o taki dyżur proszę rodziny z ul. Armii Krajowej.  Sprzątanie pierwsze w poniedziałek po Mszy św.

Wszystkim życzę dobrego błogosławionego nowego tygodnia.