WYLOGUJ

PARAFIALNE

V Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia duszpasterskie
19 maja 2019 r.

1.       Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 16.30 w tygodniu o godz. 18.00 zapraszam do udziału. . Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.

2.       Sakrament bierzmowania młodzieży naszej Parafii 30 maja o godz. 16.00. Od jutra zapraszam młodzież na Mszę św. i po Mszy św. spotkania przygotowujące do przyjęcia sakramentu. Spotkanie rodziców młodzieży jutro w domu św. Józefa o godz. 19.00.

1.      Składam podziękowanie za ofiary złożone na rozbudowę naszej świątyni i za pomoc fizyczną w zakończonym tygodniu.
  2.         Godzinki w następna niedzielę poprowadzi róża Matki Bożej Królowej Rodzin.
  3.         Serdecznie dziękuję  rodzinom, które dbały o porządek i czystość w naszym kościele  w zakończonym tygodniu oraz za złożoną ofiarę. W tym tygodniu o taki dyżur proszę następne rodziny

6.  Wszystkim życzę dalszej dobrej niedzieli i błogosławionego nowego tygodnia.