WYLOGUJ

XVI Niedziela Zwykła – ogłoszenia duszpasterskie
 21 lipca 2019 r.

1.       Dzisiaj nabożeństwo do Najdroższej Krwi Jezusa o godz. 16.30

2.       W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: pn. – św. Marii Magdaleny; wt. - Święto św. Brygidy; śr. – św. Kingi; czw. – Święto św. Jakuba i św. Krzysztofa, dzień imienin ks. bpa ordynariusza pamiętajmy o naszym Pasterzu w modlitwach; pt. – świętych Joachima i Anny rodziców NMP.

3.       W następną niedzielę nabożeństwo z modlitwą za kierowców i poświęcenie pojazdów mechanicznych o godz. 16.30.

1. Składam podziękowanie za ofiary złożone na rozbudowę naszej świątyni w zakończonym tygodniu.
  2. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę ze Stalowej Woli na Jasną Górę.
  3. W środę zapraszam na spotkanie Radę Parafialną na godz. 19.00.
  4. Pielgrzymka AA do Radomyśla, plakat informacje.
  5. Godzinki w następna niedzielę poprowadzi róża św. Marii Magdaleny.
  6. Serdecznie dziękuję  rodzinom, które dbały o porządek i czystość w naszym kościele  w zakończonym tygodniu oraz za złożoną ofiarę.              W tym tygodniu o taki dyżur proszę następne rodziny.

Wszystkim życzę dalszej dobrej niedzieli i błogosławionego nowego tygodnia.