WYLOGUJ

PARAFIALNE

VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie

ogłoszenia duszpasterskie – 12 maja 2024 r.

1. Nabożeństwo majowe dziś o godz. 16.30 w tygodniu nabożeństwa  o 18.00. Zapraszam do udziału. Dziś Uroczystość I Komunii św. Do Komunii przystąpi w naszej parafii 26 dzieci. Rodzicom dziękuję za dar ołtarza 2 ornaty.
  2. W następną niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przez cały tydzień przeżywamy nowennę do Ducha św.
  3. Jutro 13 maja rozpoczynamy nabożeństwa Fatimskie – początek o godz. 17.15.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie od 17.00.
  6. Uroczystość rocznicy I Komunii św. w następną niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00, spowiedź przed rocznicą w piątek od godz. 17.00. Spotkanie dla dzieci jutro o godz. 16.00 w Kościele.
  7. Pragnę podziękować parafianom, którzy przyozdobili krzyże i kapliczki na terenie parafii a szczególnie za odprawiane majówki.
  8. Spotkanie LSO we wtorek po Mszy św. w kościele.
  9. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
  10. Godzinki w następną niedzielę poprowadzi róża św. Marii Magdaleny.
  11. Serdecznie dziękuję  rodzinom, które dbały o porządek i czystość w naszym kościele  w zakończonym tygodniu oraz za złożoną ofiarę. W tym tygodniu o taki dyżur proszę rodziny z ul. Armii Krajowej.  Sprzątanie pierwsze w poniedziałek po Mszy św.

Wszystkim życzę dobrego błogosławionego nowego tygodnia.