WYLOGUJ
MENU
MENU
Przejdź do treści

PARAFIALNE

OGŁOSZENIA
XX Niedziela Zwykła – ogłoszenia duszpasterskie
19 sierpnia 2018 r.

 
  1. Dzisiaj nabożeństwo o godz. 16.30.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: pn. –  św. Bernarda; wt. - św. Piusa X; śr. – Najświętszej Maryi Królowej;  pt. – Święto św. Bartłomieja; niedz. – Uroczystość NMP Częstochowskiej.
  3. Słowa mojego podziękowania jeszcze raz kieruję do Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Jastowickiej za przygotowanie uroczystości w dniu 15 sierpnia; składam podziękowanie za wieńce dożynkowe: Strażakom; Stowarzyszeniu Dziedzictwo i Pamięć; Wojsku; parafianom z Końca i Ugorów; wszystkim  parafianom za obecność i pomoc, Bóg zapłać. To wszystko jest chlubą naszej parafii.
  4. Bardzo dziękuję za pomoc fizyczną przy kościele w zakończonym tygodniu.  Składam podziękowanie za ofiary składane na rozbudowę Kościoła i wpłacane na konto. Bóg zapłać. Jeżeli komuś czas pozwoli na pomoc przy pracach to zwracam się z prośbą o dalszą pomoc fizyczną: pn. – Szewska, Pogodna, Brandwicka, o.Jana; wt. – Spacerowa, Prosta, Nadgórze, Graniczna; śr. – Radeczyna, Zaonie, Poprzeczna; czw. – 3-go Maja, Sosnowa, Boczna; pt. – Ruda, Ruda Nowa; sob. – Chopina
  5. Godzinki w następna niedzielę poprowadzi róża Matki Bożej Bolesnej.
  6. Serdecznie dziękuję  rodzinom, które dbały o porządek i czystość w naszym kościele  w zakończonym tygodniu oraz za złożoną ofiarę. 

  Wszystkim życzę dalszej dobrej niedzieli i błogosławionego nowego tygodnia.
Wróć do spisu treści