WYLOGUJ

PARAFIALNE

III Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018r.

1. Dzisiaj nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 16.30.
  2. Dziękuję parafianom za obecność i modlitwę a szczególnie różom żywego różańca w czasie Jerycha Różańcowego.
  3. W dniu 1 maja organizujemy wyjazd do Sandomierza dla młodzieży na Diecezjalne Spotkanie Młodych, zapisy u ks. Piotra.
  4. Godzinki w następna niedzielę poprowadzi róża Matki Bożej Królowej Rodzin.
  5. Serdecznie dziękuję  rodzinom, które dbały o porządek i czystość w naszym kościele  w zakończonym tygodniu oraz za złożoną ofiarę. W tym tygodniu o taki dyżur proszę rodziny:  Migus Józef, Sowa Grzegorz, Hys Grzegorz, Gumiela Piotr, Głód Arkadiusz, Brodziak Robert, Matysek Jan, Pięta Tomasz.
  6. Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Tomasz Rafał Ślusarczyk s. Bronisława i Genowefy zamieszkały w Kłyżowie i Ewelina Monika Szklany c. Czesława i Danuty zamieszkała w Jastkowicach zapowiedź III; Mateusz Sebastian Muskus s. Stanisława i Anny zamieszkały w Jastkowicach i Joanna Żołyniak c. Jana i Marii zamieszkała w Szówsku zapowiedź III.
  7. Wszystkim życzę dalszej dobrej niedzieli i błogosławionego nowego tygodnia.