WYLOGUJ

PARAFIALNE

V Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia duszpasterskie - 15 maja 2022 r.

1.      Nabożeństwo majowe dziś o godz. 16.30 w tygodniu o godz. 18.00. Msza św. na Rudzie w sobotę o godz. 17.00.

2.      W poniedziałek święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski.

3.      W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.      Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania klas VI i VII zapraszamy we wtorek na godz. 18.00.

5.      W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie od 17.00.

6.      Zbiórka dla kandydatów i ministrantów w czwartek o 15.00 w Kościele, lektorzy czwartek po Mszy św. w kościele , schola starsza w środę po Mszy św. schola młodsza w czwartek o 17.15 w domu św. Józefa.

7.      Godzinki w następna niedzielę poprowadzi róża MB Królowej Korony Polskiej.

8. Serdecznie dziękuję  rodzinom, które dbały o porządek i czystość w naszym kościele  w zakończonym tygodniu oraz za złożoną ofiarę. W tym tygodniu o taki dyżur proszę rodziny z ul. Armii Krajowej.  Sprzątanie pierwsze we wtorek po Mszy św.

Wszystkim życzę dobrego błogosławionego nowego tygodnia.