WYLOGUJ

PARAFIALNE

XI Niedziela Zwykła – ogłoszenia duszpasterskie
17 czerwca 2018 r.

1. Dzisiaj nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 16.30.
  2. Możliwość spowiedzi na zakończenie roku szkolnego w czwartek od godz. 17.00.
  3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8.00 a w szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego o godz. 9.00.
  4. Bardzo dziękuję za pomoc fizyczną przy kościele w zakończonym tygodniu pon ul. 3-go Maja 6 osób, śr. ul. Chopina 31 osób, cz. ul. Armii Krajowej od Pysznicy do Kościoła 28 osób, piąt. ul. Armii Krajowej od kościoła do Musikowia 14 osób. Bardzo proszę o pomoc fizyczną parafian na ile komu czas pozwoli pon. Sosnowa, Boczna, Poprzeczna, Polna; wt. Ruda, Ruda Nowa; śr. Prusa, Wąska, Mickiewicza, czw. Fedorowskiego, piąt. Podleśna, Leśna, Strażacka; sob. Wspólna. Składam podziękowanie za ofiary składane na rozbudowę Kościoła i wpłacane na konto Bóg zapłać.
  5. Godzinki w następna niedzielę poprowadzi róża św. Marii Magdaleny.
  6. Serdecznie dziękuję  rodzinom, które dbały o porządek i czystość w naszym kościele  w zakończonym tygodniu oraz za złożoną ofiarę. W tym tygodniu o taki dyżur proszę rodziny:  Kara Stanisław, Portka Edward, Popek Józef, Trybel Władysław, Stelmach Eugeniusz, Skrzypek Jan, Majewski Piotr, Majewski Kazimierz.

Wszystkim życzę dobrego błogosławionego nowego tygodnia