I Niedziela Wielkiego Postu – 18 lutego 2018r.

1. Dzisiaj Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym o godz. 16.00. Świecić dziś będzie róża św. Jana. Ofiary zbierane na nabożeństwie przeznaczamy na kwiaty, dekorację Ciemnicy i Bożego Grobu.
  2. W piątek droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.00 i dla pozostałych o godz. 17.00, którą poprowadzi Służba Zdrowia a potem Msza św.
  3. Są jeszcze rodzinne skarbonki jałmużna postna jako pomoc dla Caritas na ołtarzu Serca Jezusowego a przy Matce Bożej są baranki jako pomoc dla Caritas z białej czekolady..
  4. W następna niedzielę w całym kraju zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom w Afryce.
  5. W Pysznicy od wtorku przy Kościele na parkingu będzie postawiony kontener na makulaturę – cel budowa studni w Afryce.
  6. Komunikat Kurii Diecezjalnej w Sandomierzu - 23 lutego dniem postu i modlitwy......
  7. Siostra Lenka zaprasza dziewczęta od 6 klasy i starsze do scholi, spotkania w Kościele w sobotę o godz. 16.00. Przypominamy, że kandydaci do bierzmowania powinni przynależeć do grup parafialnych.
  8. Godzinki w najbliższą niedzielę poprowadzi róża Matki Bożej Pięknej Miłości.Serdecznie dziękuję  rodzinom, które dbały o porządek i czystość w naszym kościele  w zakończonym tygodniu oraz za złożoną ofiarę. W tym tygodniu o taki dyżur proszę rodziny:  Rybiński Stanisław, Sowa Mieczysław, Smalisz Krystyna, Dymora Jerzy, Szot Anna.
  9. W zakończonym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej w wieku 64 lat odeszła śp. Grażyna Nowak z Chłopskiej Woli jej pogrzeb odbył się w Stalowej Woli i w wieku 72 lat śp. Stanisław Paterek o spokój jego duszy od uczestników pogrzebu zostanie odprawionych 8 Mszy św.
  10. Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Witold Barwa s. Bronisława i Anny zamieszkały Racławice i Małgorzata Libuda c. Tadeusza i Władysławy zamieszkała w Jastkowicach zapowiedź II.
  11. Wszystkim życzę dalszej miłej niedzieli i dobrego błogosławionego nowego tygodnia.